Nasz zespół

Katarzyna Ciszewska-Rybczyńska

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog z wieloletnim stażem w dziedzinie protetyki, endodoncji i leczeniu zachowawczym. Swoją praktykę stomatologiczną prowadzi od 1995r. Ukończyła Sofijską Akademię Medyczną, odbyła liczne staże i szkolenia między innymi w Wojewódzkim Szpitalu w Płocku, w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie oraz w prywatnej klinice przy ul. Podwale w Warszawie.

Odbyła staż w Klinice Trummera w Szwajcarii oraz uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach w zakresie protetyki i ortodoncji (Filozofia Clear-Aligner by Pablo Echarri). Jest absolwentką studiów podyplomowych w Akademii Medycznej w Warszawie (2010r). Współpracuje z kilkoma klinikami stomatologicznymi. Nagradzana coroczną nagrodą Orłów Stomatologii.

Michalina Rykun

Lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbyła w Warszawskiej Akademi Medycznej. Uczestniczka licznych kongresów i kursów stomatologicznych z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Odbyła 3 miesięczny staż w Niemczech (Monachium) w specjalistycznym centrum ortodoncji oraz miesięczne szkolenie w klinice implantologicznej w Baden-Baden(Niemcy).

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym,endodontycznym i protetycznym.

Bernard Zadrożny

Implantolog

Lekarz stomatolog ze specjalizacją z zakresu implantologii.

Ukończył studia na Wydziale lekarskim oddziale stomatologicznym Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 roku czynnie zajmuje się implantologią stomatologiczną.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

W 2009 roku uzyskał tytuł implantologa na Uniwersytecie we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granicą m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W 2012 ukończył studia magisterskie o profilu implantologicznym na Uniwersytecie we Frankfurcie.

Posiada doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych : (Ankylos, 3i, Straumann, Xive, MIS,Astra, Alpha-Bio, Megagen, Branemark,Cresco,Pitteasy, TBR, Zimmer, Bego).

Główne zainteresowania w pracy związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej pacjenta.

Fryderyk Zieliński

Lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nauczyciel akademicki w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego WUM. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W swojej praktyce zajmuje się głównie zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej.