Nasz zespół

Katarzyna Ciszewska-Rybczyńska

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog z wieloletnim stażem w dziedzinie protetyki, endodoncji i leczeniu zachowawczym. Swoją praktykę stomatologiczną prowadzi od 1995r. Ukończyła Sofijską Akademię Medyczną, odbyła liczne staże i szkolenia między innymi w Wojewódzkim Szpitalu w Płocku, w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie oraz w prywatnej klinice przy ul. Podwale w Warszawie.

Odbyła staż w Klinice Trummera w Szwajcarii oraz uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach w zakresie protetyki i ortodoncji (Filozofia Clear-Aligner by Pablo Echarri). Jest absolwentką studiów podyplomowych w Akademii Medycznej w Warszawie (2010r). Współpracuje z kilkoma klinikami stomatologicznymi. Nagradzana coroczną nagrodą Orłów Stomatologii.

Michalina Rykun

Lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż odbyła w Warszawskiej Akademi Medycznej. Uczestniczka licznych kongresów i kursów stomatologicznych z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Odbyła 3 miesięczny staż w Niemczech (Monachium) w specjalistycznym centrum ortodoncji oraz miesięczne szkolenie w klinice implantologicznej w Baden-Baden(Niemcy).

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym,endodontycznym i protetycznym.

Ewa Wrochna

Specjalista chirurg stomatolog

Specjalizacja odbyta w formie rezydentury, zakończona Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z uzyskaniem tytułu lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej uznawanej w Unii Europejskiej. Pracownik Oddziału Chirurgii Szczękowo - Twarzowej i Poradni Chirurgii Stomatologicznej od 2010 roku, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestniczka licznych kongresów i kursów polskich oraz zagranicznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii estetycznej, członek OSIS-Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej; PTCHJUiCHSZ-TW-Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii; PTS-Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Jest współautorem kilku publikacji naukowych. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim implantologią, ekstrakcjami zębów oraz zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i periodontologii. Współpracuje z innymi klinikami stomatologicznymi na stanowisku chirurg implantolog.